Maďarsko – Lázně Hajdúszoboszló (HOTEL BÉKE****)

Lázně, Relax

Termíny:
8.5. - 12.5.2020


7790 Kč


Hajdúszoboszló leží na okraji slavné pusty, pouze 21 kilometrů od Debrecenu. Termální voda obsahuje alkalickou, hydrogenuhličitanovou vodu s velkým množství soli, sody, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek včetně asfaltu, který spolu s jódem propůjčuje léčivým vodám zvláštní temně hnědou barvu. Voda a bahno o teplotě 73 - 78°C obsahují také estrogen. Termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí, pro problémy se zažívacím ústrojím, léčení gynekologických potíží, kožních chorob a při potížích dýchacího ústrojí.

HOTEL BÉKE**** se nachází v zelené zóně města, cca 15 minut pěšky od živého centra s příjemnou promenádou plnou obchůdků, která připomíná středomořská letoviska. Má vlastní léčebné bazény, dva kryté a jeden otevřený léčebný bazén. Renovované 2 lůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci, minibar, trezor a Wi-Fi připojení. Snídaně i večeře jsou formou bufetu.

Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ráno průjezd Budapeští, dle časových možností zastávka na vrchu Gellért (krásný výhled na město). Ubytování, odpoledne koupání v lázních.

2. - 4. den – relaxace v lázních, možnost fakultativních výletů (Debrecen, Národní park Hortobágy – Puszta).

5. den – pobyt v hotelových lázních do 10.00 hodin. Příjezd do Č. B. ve večerních hod.

Ceník:
- dítě 12-16,99let: 6.790,-Kč
- dítě do 11,99let: 5.290,-Kč
- 1. lůžkový pokoj: 9.190,-kč
Dětské ceny platí při ubytování se 2 dospělými osobami.

Cena zájezdu zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 4x ubytování v hotelu s polopenzí
  • vstupné do hotelových lázní vč. poskytnutí županu
  • služby průvodce

Cena zájezdu nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě)