Chorvatsko – Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

Poznání, Města, Hory

Termíny:
24.9. - 29.9. 2021


6590 Kč


Program ve spolupráci s CK Mayer Crocus:

1. den - odjezd z Prahy a z Č. Budějovic v odpoledních hodinách.

2. den - návštěva národního parku Paklenica v pohoří Velebit. Procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. Zadar s prohlídkou historického centra. Příjezd na ubytování.

3. den - Šibenik (UNESCO) - město s historickým centrem. Výlet do národního parku Slapovi Krky s proslulými vodopády, kaskádami, jezírky. Vodopád Skradinski Buk, zde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 metrů padá do hloubky 45 metrů (možnost koupání).

4. den - výlet do známých letovisek: Split (UNESCO) - staré město, významná muzea, Diokleciánův palác, příjemný městský park, noblesní pobřežní promenáda s kavárnami. Trogir (UNESCO) - městečko se zachovalým středověkým jádrem, které oplývá množstvím kulturně historických zajímavostí, z nichž nejzajímavější je románská katedrála.

5. den - návštěva známého národního parku Plitvická jezera (UNESCO) s jezírky, vodopády, kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi. Noční přejezd do ČR. 6. den - příjezd do Č. Budějovic a do Prahy v ranních hodinách. 


POZNÁMKA K CENĚ:
Doporučená částka na vstupy cca 460 HRK.
1lůžkový pokoj - 7490,- Kč

Cena zájezdu zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 3x ubytování ve 2 lůžkových pokojích s polopenzí
  • pobytovou taxu
  • služby průvodce

Cena zájezdu nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • vstupy do objektů