Maďarsko – Krásy Balatonu

Města, Poznání, Relax

Termíny:
2.9. - 5.9. 2021


5990 Kč


Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic, Třeboně v ranních hodinách. Příjezd do “hlavního města” Balatonu - Keszthely se zámkem rodiny Festetics Helikon, třetí největší a nejkrásnější aristokratická budova Maďarska. Zastávka u zříceniny hradu Szigliget, poté přejezd do jedné z nejproslulejších vinařských oblastí Badascony, ochutnávka vín místních vinařů s jedním z nejhezčích výhledů na Balaton. Odjezd na ubytování.

2. den – přejezd do Veszprému – města královen a sídla uherských králů ve středověku. Odjezd do Balatonfüred, prohlídka nejstaršího lázeňského letoviska Balatonu, kde si stavěli vily proslulé osobnosti 19. století. Procházka po klasicistní kolonádě z roku 1800 vybudova - né přímo nad Kossuthovým pramenem. Odpoledne relaxace ve wellnes hotelu nebo mož - nost koupání v jezeře Balaton.

3. den – návštěva poloostrova Tihany s výhledem na Balaton, proslulé opatství s kryptou Ondřeje I., vnitří jezero. Z Tihany plavba lodí po jezeře do Siofoku, kde navštívíme zážitkové termální lázně Galerius (cca 2.400 HUF / 3 hodiny).

4. den – po snídani odjezd, cestou zastávka v městě Hevíz u největšího termálního jezera v Evropě, možnost koupání (3.500,- HUF / 3 hod.). Odjezd do ČR, příjezd ve večerních hod.


TermínOsobaDítě 6-13,99letDítě do 5,99let1lůžkový pokoj
2.9. - 5.9.5990 Kč4490 Kč2490 Kč7690 Kč

Ubytování: DANUBIUS HOTEL ANNABELLA BEACH RESORT***+, který se nachází v Balatonfüred na slavné promenádě u jezera. Hotel je vybaven vnitřním a venkovním bazénem, saunou a soukromou pláží, Wi-Fi zdarma ve společenských prostorách. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, koupelnou, WC, minibarem a balkonem.

Cena zájezdu zahrnuje

  • autobusovou dopravu
  • 3x ubytování v hotelu s polopenzí (bufet)
  • služby průvodce

Cena zájezdu nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • pobytovou taxu cca 1,80 EUR / noc
  • vstupné do objektů
  • plavbu lodí