Maďarsko – Poznávací zájezd po Maďarských lázních - NOVINKA

Lázně, Objevování

Termíny:
24.9. - 29.9. 2021


7990 Kč


Lázně Eger, Egerszalok, Hajdúszoboszlo a Tapolca - VÝLETY V CENĚ

HOTEL UNICORNIS*** je situován v historickém centru města v dosahu většiny památek, 500 metrů od termálních lázní. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, WC, telefonem, TV a klimatizací, některé s přistýlkou. Wellness hotel nabízí vířivku, parní kabinu, finskou saunu a za příplatek masáže.

Program:
1. den – odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Cestou zastávka v Budapešti – krásný výhled z Gellértova vrchu. Příjezd do maďarského barokního města Eger. Prohlídka města – bazilika, hrad, minaret. Ubytování a možnost koupání v městských termálních lázních.

2. den – výlet do lázeňského města Hajdúszoboszlo, kde jsou venkovní i vnitřní bazény, park s jezerem, plavecké bazény s mořskými vlnami. Možnost koupání v lázních. Odpoledne NP Hortobágy (UNESCO), kde navštívíme Pastýřské muzeum, Devítidírkový most a uvidíme vahadlové studně. Návrat na ubytování.

3. den – koupání v městských lázní v Egeru nebo možnost návštěvy nedalekých termálních lázní Egerszalók (maďarské Pamukkale), kde je travertinový termání svah. Odpoledne procházka „údolím krásné paní“ s vinnými sklípky, možnost ochutnávky známého maďarského vína. Návrat na ubytování.

4. den – navštívíme NP Bukové hory, kde pojedeme úzkokolejným vláčkem. Dále navštívíme hrad Diósgyör – věnný hrad uherských královen. Odpoledne koupání v jeskynních termálních lázních Tapolca. Návrat na ubytování.

5. den – dopoledne možnost posledních nákupů v Egeru a poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.


TermínDniOsoba, přist. od 10letDítě 4-9,99letDítě do 3,99let1lůžk. pokoj
24.9. - 28.9.57990 Kč5990 Kč2490 Kč9990 Kč


Cena zájezdu zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 4x ubytování s polopenzí formou bufetu včetně nealko pití, piva a vína k večeři
  • všechny výlety
  • služby průvodce

Cena zájezdu nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • vstupy do objektů cca 4.000 HUF
  • pobytovou taxu cca 1,80 EUR / osoba / noc
  • vstupné do všech termálních lázní cca 7.500 HUF