Maďarsko – Poznávací zájezd po Maďarských lázních

Lázně, Objevování

Termíny:
18.9. - 22.9. 2024


7590 Kč


Lázně Eger, Egerszalok, Hajdúszoboszlo a Tapolca - VÝLETY V CENĚ

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v ranních hodinách do Maďarska. Příjezd do města Eger, ubytování na hotelu a možnost koupání v městských termálních lázních Eger nebo možnost podvečerní prohlídky barokního centra města – bazilika, hrad, minaret.

2. den – výlet do lázeňského města Hajdúszoboszlo, kde jsou venkovní i vnitřní bazény, park s jezerem, plavecké bazény s mořskými vlnami. Možnost koupání v lázních. Odpoledne NP Hortobágy (UNESCO), kde navštívíme Pastýřské muzeum, Devítidírkový most a uvidíme vahadlové studně. Návrat na ubytování.

3. den – – koupání v městských lázních v Egeru nebo možnost návštěvy nedalekých termálních lázní Egerszalók (maďarské Pamukkale), kde je travertinový termální svah. Odpoledne procházka „údolím krásné paní“ s vinnými sklípky, možnost ochutnávky známého maďarského vína. Návrat na ubytování.

4. den – navštívíme NP Bukové hory, kde pojedeme úzkokolejným vláčkem. Dále navštívíme hrad Diósgyör – věnný hrad uherských královen. Odpoledne koupání v jeskynních termálních lázních Tapolca. Návrat na ubytování.

5. den – dopoledne možnost koupání v lázních Eger a poté odjezd do ČR.


HotelDníOsoba, přist. od 12let1lůžk. pokoj
ESTELLA SUPERIOR**
57.590 Kč11.050 Kč
HOTEL UNICORNIS***
57.990 Kč11.050 Kč

HOTEL ESTELLA SUPERIOR** se nachází v centru města 400 m od městských lázní. Pokoje jsou vybaveny WiFi, TV, mají vlastní koupelu, fén a lednici.
HOTEL UNICORNIS*** je situován v historickém centru města v dosahu většiny památek, 500 m od termálních lázní. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, WC, TV a klimatizací, některé s přistýlkou. Wellness hotel nabízí vířivku a parní kabinu.

Cena zájezdu zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 4x ubytování v hotelu Estella nebo Unicornis se snídaní (bufet)
  • všechny výlety
  • služby průvodce

Cena zájezdu nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • vstupy do objektů cca 5.300 HUF
  • pobytovou taxu cca 1,6 EUR / osoba / noc
  • vstupné do všech termálních lázní cca 9.500 HUF