Česká republika – Lednicko-Valtický areál, Mikulov, Pálava a relax v termálu a aquaparku - NOVINKA

Poznání, Relax

Termíny:
28.5. - 30.5. 2021, 13.8. - 15.8. 2021


3090 Kč


Program:
1. den
- odjezd v ranních hodinách do Valtic, prohlídka města a zámku a dalších romantických staveb např. Kolonády na Reistně. Poté přejezd do Lednice, kde je možná prohlídka zámku, skleníku, zahrad, minaretu a dalších zajímavých staveb, či projížďka lodí po Staré Dyji k zámečku Janohrad. Nebo je možné jít pěšky z Valtic do Lednice areálem, kde uvidíte další romantické stavby jako např. zámeček Randez-vous, kapli Sv. Hubert, chrám Tří Grácií, Rybniční zámeček a další (cca 6 km). Odjezd na ubytování.

2. den – celodenní pobyt v Aqualandu Moravia, kde je připraveno celkem 16 bazénů s celkovou plochou 3000m2 , které obsahují vodu z termálního vrtu. Voda snižuje bolest pohybového aparátu, zlepšuje pohyb kloubů končetin a páteře, ulevuje od bolesti revmatických onemocnění a zlepšuje celkovou kondici. Působí pozitivně na kožní onemocnění, metabolismus, stavbu kostí, imunitu a další. Dále je v areálu celkem 24 tobogánů a skluzavek a římské lázně, kde je velmi bohatý saunový svět. Ti, co by nechtěli do termálu a aquaparku, je možnost vysazení v Lednici a mohou individuálně dokončit prohlídku historického areálu.

3. den – příjezd do Mikulova. Prohlídka města, zámku, Svatého kopečku, Dietrichsteinské hrobky a jeskyně na Turoldu. Poté možnost přechodu CHKO Pálava (cca 10 km) přes Sirotčí hrádek do Pavlova, ostatní přejezd autobusem a procházka k hradu Děvičky. Návrat ve večerních hodinách.


Ceník:

OsobaDítě do 9,99let1lůžkový pokoj
3090 Kč2590 Kč3590Kč
Doporučená částka na vstupy: cca 400 - 1.000,- Kč

Cena zájezdu zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 2x ubytování v pensionu 3* s polopenzí v pokojí s vlastním příslušenstvím
  • služby průvodce

Cena zájezdu nezahrnuje

  • vstupné
  • pobytovou taxu cca 50,- Kč / osoba