Maďarsko – Budapešť - Lázně a památky (LION´S GARDEN****)

Lázně, Objevování

Termíny:
15.11. - 17.11. 2020


3890 Kč


1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách, prohlídka Budapešti (UNESCO) – Budínský hrad, Rybářská bašta s krásnou vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu…. Odpoledne ubytování a koupání v hotelovém welness (pouze u hotelu Lion´s Garden) nebo volný program. Nocleh.

2. den – dopoledne dokončení prohlídky města, popř. volný program, odpoledne návštěva termálních lázní Széchenyi (vstup cca 5.700 HUF), které se pyšní nejteplejšími termálními prameny v Budapešti a nádhernou neobarokní architekturou. Nocleh.

3. den – po snídani odjezd do luxusních termálních lázní Gellért (vstup cca 6.100 HUF), postavené v secesním stylu, jež napájejí prameny známé již přes dva tisíce let, popř. volný program (nákupní centrum). Odpoledne odjezd do Č. Budějovic. Návrat ve večerních hodinách.

Ubytování v hotelu LION´S GARDEN**** 2 - nachází se na okraji města a nabízí výhled na 100 let starý dominikánský chrám. Pokoje nabízí vlastní sociální zařízení, minibar, TV, WiFi, telefon a klimatizaci. Hotel nabízí vlastní wellness centrum, které zahrnuje bazén, vířivku, klasickou a infra saunu.

Ceník:
Dítě ve věku do 4,99let - 1.990,-Kč
Dítě ve věku 5-11,99let - 3.090,- Kč
Jednolůžkový pokoj - 5.190,- Kč
Přistýlka pro dospělé je možná za stejnou cenu jako osoba.

Cena zájezdu zahrnuje

  • doprava autobusem
  • 2x ubytování se snídaní nebo polopenzí (2 večeře za příplatek 830,- Kč)
  • služby průvodce
  • pobytovou taxu

Cena zájezdu nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • vstupy