Rakousko – Kaprun a Zell am See

Hory, Poznání

Termíny:
12.7. - 14.7. 2019


5390 Kč


1. den – odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Příjezd do Zell am See, odtud výjezd lanovkou do výšky 2.000 m.n.m. na Schmittenhöhe, nenáročný sestup krajinou s výhledy a po pohádkové stezce s různými atrakcemi pro děti i dospělé, na Sonnenkogel do výšky 1.830 m.n.m. Sjezd sedačkovou lanovkou na Sonnenalm. Odpoledne okružní projížďka lodí po jezeře Zell am Zee, prohlídka městečka a možnost koupání v jezeře. Nocleh..

2. den – dopoledne návštěva neuvěřitelné soustavy vodních nádrží a přečerpávacích elektráren Kaprun, výjezd autobusem na Mooserboden do výšky 2.000 m.n.m., volno na procházku s výhledy na okolní třítisícovky. Sjezd do Kaprunu a návštěva Muzea automobilových veteránů. Procházka divokou soutěskou Sigmund – Thun. Možnost večerního koupání v Zell am See ve vnitřním bazénu, kde najdeme i skluzavku pro děti.

3. den – odjezd do Kaprunu, výjezd lanovkou do Alpincentra (2.452 m.n.m.) a poté výjezd lanovkou nad ledovci do výšky 3.029 m.n.m. na Kitzsteinhorn, vyhlídková plošina, sáňkování, bobování, sjezd lanovkou zpět do údolí. Přejezd do Taxenbachu a procházka divou soutěskou Kitzlochklamm. Odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.

Ubytování: v hotelu Schütthoff ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, Wi-Fi zdarma. Hotel má wellness (2 sauny a parní lázeň).

Cena zájezdu zahrnuje

  • doprava autobusem
  • ubytování (2x) v hotelu s polopenzí (bufet)
  • veškeré vstupy a lanovky (ušetříte 162€)
  • služby průvodce