Maďarsko – Cyklostezky kolem Balatonu s koupáním

Cyklistika, Poznání, Relax

Termíny:
2.9. - 5.9. 2021


6390 Kč


Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic, Třeboně v ranních hodinách. Příjezd do Keszthely se zámkem rodiny Festetics Helikon, odtud pojedeme ke zřícenině hradu Szigliget a poté do vinařské oblasti Badascony. Možnost ochutnávky vín místních vinařů s jedním z nejhezčích výhledů na Balaton (cca 30 km) nebo dál pokračování až k hotelu v Balatonfüred. Prohlídka nejstaršího lázeňského letoviska Balatonu, kde si stavěli vily proslulé osobnosti 19. století. Ubytování. (cca 70 km).

2. den – přejezd busem do Veszprému – města královen a sídla uherských králů ve středověku. Posléze se napojíme na Balatonskou cyklostezku a pojedeme do Balatonfüred (cca 40 km). Odpoledne relaxace ve wellnes hotelu nebo možnost koupání v jezeře Balaton.

3. den – od hotelu vyjedeme na poloostrov Tihany, odkud se přeplavíme po jezeře do Szantód. Možnost koupání v zážitkových termálních lázní Galerius u Siofoku nebo pokračování kolem jezera až do Balatonfüzfö (cca 60 km).

4. den – přejezd busem do Hevízu - k největšímu termálnímu jezeru v Evropě. Možnost koupání v jezeře nebo cyklo výlet po okolních zajímavostech (cca 20 km). Odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách.

Povrch rovinatý, asfalt, cyklostezky a vedlejší silnice.

Ubytování v DANUBIUS HOTEL ANNABELLA BEACH RESORT***+. Hotel je vybaven vnitřním a venkovním bazénem, saunou a soukromou pláží, Wi-Fi zdarma ve společenských prostorách. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV, koupelnou, WC, minibarem a balkonem.


Ceník:
- dítě do 13,99let - cena 4.890,-kč
- 1lůžkový pokoj - cena 7.990,-Kč

PŘÍPLATEK ZA ELEKTROKOLA: 200,- Kč jednodenní výlet, 500,- Kč vícedenní zájezd. Nutno nahlásit dopředu, počet míst pro elektrokola je limitovaný!

Cena zájezdu zahrnuje

  • doprava autobusem vč. kola
  • 3x ubytování v hotelu s polopenzí
  • průvodce
  • informační materiály

Cena zájezdu nezahrnuje

  • vstupné do termálů
  • trajekt přes Balaton (cca 3 EUR)
  • pobytovou taxu cca 1,80 EUR / noc