Maďarsko – Lázně Hajdúszoboszló (Hunguest Hotel Aqua-SOL****)

Lázně, Relax

Termíny:
2.7. - 6.7. 2023


10670 Kč


Hajdúszoboszló leží na okraji slavné pusty, pouze 21 kilometrů od Debrecenu. Termální voda obsahuje alkalickou, hydrogenuhličitanovou vodu s velkým množství soli, sody, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek včetně asfaltu, který spolu s jódem propůjčuje léčivým vodám zvláštní temně hnědou barvu. Voda a bahno o teplotě 73 - 78°C obsahují také estrogen. Termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí, pro problémy se zažívacím ústrojím, léčení gynekologických potíží, kožních chorob a při potížích dýchacího ústrojí.

HUNGUEST HOTEL AQUA-SOL**** leží v centru města, které díky příjemné promenádě s mnoha obchůdky, připomíná středomořská letoviska. Je propojen vyhřívaným koridorem s dynamicky se rozvíjejícími léčivými lázněmi Hungarospa. Nabízí vlastní wellness se saunou, vířivkou a vstup do zážitkového aquaparku Aqua-Palace s exkluzivními dobrodružnými bazény. Hotel také poskytuje bezplatný vstup do lázní pod otevřeným nebem se 13 bazény (červen – září) a do areálu léčebných bazénů, který je otevřen celoročně a zahrnuje 4 venkovní a 3 kryté bazény s termální vodou. Doplatek je požadován pouze pro vstup do Aquaparku, který se nachází na pláži a nabízí kromě 9 typů obřích skluzavek ( např. závodní skluzavka, kamikadze, tobogán, „černá díra”, divoká řeka, gigantická skluzavka, Niagara, „velká díra”, twister) vodní hrad, řeku a malé skluzavky pro děti mladší 10 let. 
Nekuřácké pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, klimatizaci, minibar, trezor a Wi-Fi připojení. Snídaně i večeře jsou formou bufetu (večeře ojediněle může být formou a´la carte), odpoledne Coffee & Cake (káva a sladkost).

Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ráno průjezd Budapeští, dle časových možností zastávka na vrchu Gellért (krásný výhled na město). Ubytování, odpoledne koupání v lázních.

2. - 4. den – relaxace v lázních, možnost fakultativních výletů (Debrecen, Národní park Hortobágy – Puszta).

5. den – pobyt v hotelových lázních do 10.00 hodin. Příjezd do Č. B. ve večerních hod.

Ceník:

TermínDníOsobaDítě 12-16,99letDítě do 11,99let1lůžkový pokoj
2.7. - 6.7.510.670,- Kč8.790,- Kč7.390,- Kč14.210,- Kč

Dětské ceny platí při ubytování se 2 dospělými osobami.

Cena zájezdu zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 4x ubytování v hotelu s polopenzí, odpolední kávu
  • vstupné do hotelového wellness vč. poskytnutí županu
  • vstupné do komplexu Hungarospa, včetně Aqua-Palace (průchod vyhřívaným koridorem)
  • služby delegáta

Cena zájezdu nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • vstup do Aquaparku (1 700 – 3 500 HUF / dle délky pobytu)
  • lázeňskou taxu (cca 1,25 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě)